НОВИНИ

27.10.2004 | "Newsweek”: вибори в Україні знову зіштовхують Росію з Заходом
Джерело - Радіо "Німецька хвиля "

Впливовий американський журнал “Newsweek”, аналізуючи в останньому номері ситуацію в Україні напередодні виборів президента вважає, що вони знову зіштовхують Росію з Заходом. 


У статті Френка Брауна, яка так і називається “Українські вибори знову зіштовхують Росію з Заходом” наголошується, що Україна нині стала ареною боротьби між західним світом та Москвою.


 “Захід,- пише “Newsweek”,- підтримує Ющенка, тоді як українські олігархічні клани, спецслужби й особисто російський президент – Януковича”. Вже тепер, підкреслюється в статті, можна констатувати, що українська влада з метою посадити в крісло президента свого ставленика брутально розтоптала закон, права і свободи.


 Дивно, що їй в цьому за три дні до виборів приїхав допомагати президент іншої держави. Вже тепер група міжнародних спостерігачів обвинувачує українську владу в підготовці масштабної фальсифікації результатів голосування. Якщо це станеться, пише “Newsweek”, на вулиці Києва з метою повторити грузинську “революцію троянд” вийде два мільйони маніфестантів.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект