НОВИНИ

04.03.2008 | Райс заявила про готовність розширювати відносини з Медведєвим
За матерiалами - РІА Новости, Korespondent.net

Адміністрація Джорджа Буша буде розширювати існуючі з Росією конструктивні взаємини у зв'язку з обранням новим президентом РФ Дмитра Медведєва, заявила держсекретар США Кондоліза Райс.


Райс заявила про готовність розширювати відносини з Медведєвим
"У Росії тепер новий президент, і США спробують працювати для розвитку конструктивних взаємин. У нас є конструктивні взаємини, і ми спробуємо їх розширити", - заявила Райс у бесіді з журналістами на борті свого літака в понеділок на шляху з Вашингтона в Брюссель.


При цьому держсекрета США не стала коментувати хід президентських виборів у Росії.


"Ви вже чули мої коментарі про загальні тенденції в Росії й мені не потрібно їх повторювати", - сказала Райс, нагадавши про те, що вона "не дуже давно говорила, що ми всі з нетерпінням чекаємо того дня, коли в Росії будуть змагальні президентські вибори".


У понеділок у зв'язку з завершенням виборів президента РФ, на яких упевнено переміг Дмитро Медведєв, офіційний представник ради національної безпеки при президенті США Гордон Джондрое заявив журналістам у літаку, на якому Буш летів з Техаса до Вашингтона, що "Дмитро Медведєв тепер є обраним президентом Росії й незабаром стане президентом РФ".


Президент США Джордж Буш "з нетерпінням чекає можливості працювати разом з ним", заявив Джондрое, за словами якого "у наших взаємних інтересах, щоб США й Росія продовжували співробітництво в цілому ряді областей, включаючи боротьбу з нерозповсюдженням зброї, боротьбу з тероризмом і боротьбу із транснаціональною злочинністю".


"Я очікую, що в найближчі дні в президента США й пана Медведєва буде можливість поговорити", - повідомив представник ради національної безпеки США, маючи на увазі майбутній телефонний дзвінок Буша Медведєву.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект