НОВИНИ

27.10.2004 | Дипломати ЄС вимагають покласти край порушенням
Джерело - Українська служба ВВС

Голови дипломатичних місій країн Європейського Союзу
оприлюднили у Києві заяву, у якій міститься заклик до української влади покласти край "постійним порушенням демократичних норм перебігу виборчої кампанії".Йдеться, зокрема, про "підрив демонстрацій опозиції", створення проблем для незалежної преси, зловживання адміністративним ресурсом та інші серйозні порушення демократичних норм.


Все це, зазначається у заяві, викликає сумніви з приводу курсу уряду України щодо власних демократичних забов'язань перед Євросоюзом.


Глави дипломатичних місій країн-членів ЄС наголошують, що вибори 2004 року є однією з найважливіших подій в Україні від часу здобуття нею незалежності, бо вони матимуть значний вплив на стратегічний курс України у наступне десятиліття.


У середу в Києві має відбутися прес-конференція Європейської і Міжнародної мережі організацій, що спостерігають за виборами.


Вона об'єднує провідні позапартійні та незалежні рухи 18 країн Центральної та Східної Європи. Більше тисячі її представників будуть спостерігати за перебігом виборів в Україні. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект