НОВИНИ

03.03.2008 | Обама і Клінтон розчаровані виборами в Росії
Джерело - Korespondent

Кандидати в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон і Барак Обама залишилися незадоволені виборами президента Росії.


Обама і Клінтон розчаровані виборами в Росії
Хілларі Клінтон зазначила, що вибори в Росії продемонстрували відхід від демократії. За її словами «сьогоднішнє змагання не є відкритими і демократичними виборами і російський народ був позбавлений можливості вибрати своїх лідерів і сформувати майбутнє своєї країни».


Проте, за словами Клінтон, майбутній президент Росії Дмитро Медведєв в ході виборчої кампанії заявляв "обнадійливі речі", але їх буде необхідно перевірити на практиці.


Кандидат в президенти також зазначила, що між США і Росією накопичилися багато невирішених проблем і їх кількість росте. "Ставши президентом, я готова працювати з Росією в тих напрямах, де наші інтереси перетинаються", - пояснила Клінтон. Як приклад вона навела боротьбу з тероризмом і поширення ядерної зброї в світі.


Водночас  Клінтон розкритикувала і політику, що проводиться нинішнім президентом Росії Володимиром Путіном. Вона заявила, що Путін подавив незалежні ЗМІ і своїх опонентів і зробив вибори формальністю.  


Інший кандидат від Демократичної партії США Барак Обама був м'якший. Він зазначив тільки, що засмучений тим, що вибори не були повністю вільними і чесними через придушення вільних ЗМІ і опозиції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект