НОВИНИ

28.02.2008 | У Чернігові відбулася презентація Центру євроатлантичної інтеграції
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

У Чернігові відбулася презентація Центру євроатлантичної інтеграції, де для учнів середніх шкіл та спеціалізованих навчальних закладів читатиметься 22-годинний курс «Європейська та євроатлантична інтеграція».

 


Школярі і студенти Чернігівщини мусять більше знати про НАТО. Принаймні таку мету ставить перед собою нещодавно створений в Чернігові Центр євроатлантичної інтеграції. Днями відбулася його презентація.

Кваліфіковані тренери з питань євроатлантичної інтеграції України готуватимуть команди для участі у теледебатах, відеоконференціях, конкурсах та олімпіадах. Студенти вищих навчальних закладів Чернігівщини, учні ліцеїв, колегіумів і старшокласники загальноосвітніх шкіл прослухають 22-годинний факультативний навчальний курс «Європейська та євроатлантична інтеграція». При кожному навчальному закладі будуть створені спеціалізовані класи, де можна буде отримати вичерпну інформацію щодо програм НАТО, зокрема, у сфері науки, виплати стипендій, проведення семінарів, здійснення візитів тощо.

Про це розповів директор Інституту трансформації суспільства, професор О.Соскін під час презентації Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції.

Виступаючи перед освітянами області і міста та представниками органів державної влади, він розкрив концепцію його майбутньої діяльності. За словами О.Соскіна, подібні центри вже більше трьох років діють у Донецьку та Миколаєві, а в сфері їхньої діяльності - навчальні заклади цих міст. Чернігівський центр, на відміну від них, створено за вертикально-горизонтальним принципом. Тобто він матиме свої відділення в районах, що дасть можливість працювати з молоддю всієї області. Незабаром за прикладом Чернігова подібні центри будуть створені у Житомирі, Вінниці, Полтаві та Луцьку.

Чернігівський центр євроатлантичної інтеграції діє на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади. І це не випадково. За словами його директора В.Бойка, починаючи з 2001 року, тут плідно працюють за різноманітними програмами в рамках партнерства між Україною та НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7704. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект