НОВИНИ

26.10.2004 | Проді: політика щодо нових сусідів Європейського Союзу залишатиметься одним з найважливіших питань для Комісії ЄС у найближчі роки
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Політика щодо нових сусідів Європейського союзу залишатиметься одним з найважливіших питань для Комісії ЄС у найближчі роки. Про це заявив Романо Проді на своїй останній прес-конференції на посаді глави Єврокомісії. 


У найближчі кілька років Єврокомісія приділятиме найбільшу увагу відносинам з новими сусідами і з країнами Середземномор”я та створенню всеєвропейської зони безпеки. Про це заявив Романо Проді в останній тиждень свого перебування на посту глави Єврокомісії.


У понеділок він обговорив ці питання з Жозе Мануелем Баррозу, який має стати його наступником. Серед досягнень очолюваної ним Єврокомісії Проді назвав запровадження євро, розширення ЄС, створення Конституції.


Баррозу заявив, що нова Єврокомісія зберігатиме традиції своєї попередниці і підтримуватиме Європу в її поступі. Він вірить у те, що Європарламент затвердить склад нової Єврокомісії на вирішальному засіданні в середу.


 Річ у тім, що частина євродепутатів виступає проти кандидатури на пост комісара ЄС з питань юстиції Рокко Буттільйоне. Обурення парламентаріїв викликало твердження Буттільйоне, що гомосексуалізм є гріхом. Через незадоволення одним комісаром Європарламент може накласти вето на весь склад Єврокомісії.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект