НОВИНИ

26.02.2008 | Україні та Польщі залишилося узгодити один пункт
Джерело - УНІАН

В Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що до кінця лютого буде остаточно узгоджено проект угоди про малий прикордонний рух між Україною та Польщею.

Про це повідомив на брифінгу у вівторок речник МЗС Василь Кирилич.

«Ми очікуємо, що ближчими днями, до кінця лютого, делегація МЗС України відбуде до Варшави для остаточного узгодження проекту угод», - сказав він.

За словами В.Кирилича, проект угоди погоджений за винятком однієї статті, яка передбачає порядок невідкладного медичного забезпечення громадян обох сторін. За його словами, на сьогодні ця стаття дискутується. Речник зазначив, що польська сторона наполягає, щоб питання невідкладного медичного забезпечення здійснювалося через бюджетні кошти.

Відповідаючи на запитання щодо можливого виключення Львова та Дрогобича з 50-кілометрової зони, В.Кирилич зазначив, що на сьогодні це питання також є предметом обговорення.

«Але є сигнали МЗС Республіки Польща, що Львів і Дрогобич, як населенні пункти і міста, які стоять на межі 50-кілометрової смуги, викликають запитання можливості і доцільності залучення їх до так званої 50-кілометрової смуги. Отже вони можуть з погляду перспективи залишитися поза цією нормою угоди», - додав він

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект