НОВИНИ

26.02.2008 | Україна ще не скоро висловиться щодо Косова?
Джерело - Главред

Україна наполягає на тому, що визнання або невизнання новопроголошених держав є тривалим процесом. Як передає кореспондент «Главреда», про це заявив на брифінгу в МЗС керівник прес-служби МЗС Василь Кирилич.


«Ухвалення рішення про визнання або невизнанню новопроголошених держави є тривалим процесом, і це нормальна міжнародна практика, особливо щодо Косова», - підкреслив Кирилич.


Він також зазначив, що перед тим, як сформулювати той або інший підхід до складного міжнародного питання, потрібне детальне вивчення ситуації. «Враховуючи особливу важливість навколо Косова як для регіону, так і системи міжнародних відносин в цілому, Україна проводить спеціальні консультації зі своїми стратегічними партнерами. Їх результати будуть враховані при визначенні остаточної позиції нашої держави. При цьому Україна, безумовно, виходитиме зі своїх національних інтересів», - підкреслив він.


Крім того, МЗС України переконаний, що основним завданням міжнародного суспільства є забезпечення збереження миру й спокою на Балканах. За словами Кирилича, такої позиції дотримується велика частина держав світу. Він також зазначив, що Україна продовжуватиме брати активну участь в місіях при ООН, ОБСЄ та ЄС.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5704. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект