НОВИНИ

22.02.2008 | Клінтон звинуватила Обаму в плагіаті
За матеріалами - Lenta.ru, Вести.ru, Korespondent.net

Обвинувачення в плагіаті, що пролунало на адресу сенатора Барака Обами, стало найбільш різким моментом чергового раунду дебатів між претендентами на пост президента США від Демократичної партії.

Клінтон звинуватила Обаму в плагіаті
Словесна дуель Обами й сенатора Хілларі Клінтон, яка зайняла майже 2 години,  відбулася в четвер в Університеті Техаса в місті Остін.

Цього разу  колишня "перша леді" Америки розкритикувала  головне гасло передвиборної кампанії Обами про необхідність змін, заявивши, що мова йде про "зміни, які можна тиражувати на копіювальній машині".

Клінтон заявила: "Брати цілі уривки з чиєїсь промови - це не зміни, у які можна повірити, це зміни, які можна відксерити".

Аудиторія, яка була присутня на дебатах в Університеті Техаса, висловила своє несхвалення. Тоді Обама запропонував Клінтон не руйнувати один одному репутацію, а відбудовувати країну, і зірвав оплески.

Обвинувачення в тому, що чорношкірий Обама, який представляє в сенаті Конгресу США штат Іллінойс, використовує у своїх виступах слова інших політиків, зокрема , свого друга, губернатора Массачусетса Деваля Патріка, лунали на адресу молодого законодавця й раніше. Тому навряд чи наслідки цього випаду Клінтон будуть занадто відчутними.

У цілому дебати пройшли в спокійній обстановці, хоча обидва претендента продемонстрували розбіжності в поглядах на ряд проблем. Серед них - підхід до ситуації в області охорони здоров'я й медичного страхування, відносини з Кубою у світлі прийдешньої зміни керівництва цієї країни й деяких інших питань, передає ІТАР-ТАРС.

Дебати в Остіні відбулися всього за декілька днів до призначених на 4 березня первинних виборів кандидата Демократичної партії на вибори президента в Техасі й Огайо. Як зазначають багато політологів, для Клінтон у цих штатах надто важливо здобути перемогу над Обамою, причому з відчутною перевагою, щоб мати шанс на успішне продовження боротьби за Білий дім.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1070. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект