НОВИНИ

21.02.2008 | У Москві не розуміють причини розширення НАТО на Схід
Джерело - УНІАН

У Росії не розуміють причини розширення НАТО на Схід, заявив у середу, виступаючи перед політологами і журналістами у центрі Ніксона у Вашингтоні, перший заступник прес-секретаря президента Росії Дмитро Песков.

«Росія не може зрозуміти всі ті пояснення, згідно з якими розширення НАТО приведе до просування демократії і стабільності», - сказав Песков, за словами якого в Москві «як і раніше не бачать жодного зв`язку між демократією, стабільністю і базами НАТО на території низки країн біля наших кордонів».

«Ми також не можемо зрозуміти аргументів наших американських партнерів відносно їх планів по розгортанню елементів американських стратегічних озброєнь в Східній Європі - В Чехії і Польщі», - сказав Песков, кажучи про плани адміністрації Джорджа Буша по створенню третього позиційного району ПРО в Європі.

Він також відкинув твердження про те, що США і Росія опинилися на межі «холодної війни», визнавши, що між двома країнами є розбіжності і конфлікти інтересів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект