НОВИНИ

20.02.2008 | Війська НАТО закрили північний кордон Косова
Джерело - Korespondent.net

Військові підрозділи НАТО в Косові закрили північний кордон краю, що проголосив свою незалежність від Сербії після того, як напередодні розгнівані косовські серби організували безладдя на двох прикордонних блокпостах у населених пунктах Яріну й Зубин Потік.


"Сотні протестуючих підпалили митні й поліцейські пости. Закриття кордонів викличе гнів і косовських сербів, і сербського уряду. Ці заходи відрізають переважно сербську північ Косова від Сербії, країни, до якої, як вони наполягають, вони як і раніше належать",- зазначає телеканал BBC.

У НАТО заявили, що закривають пункти перетину кордонів спочатку на 24 години.

Раніше повідомлялося, що війська НАТО, розквартировані на території Косова, стягли до кордону краю із Сербією. Командування НАТО заявляло, що військові готові втрутитися в ситуацію

В останні дні надходили повідомлення про те, що десятки сербських націоналістів намагаються проникнути в район міста Митровіца, щоб перешкодити відділенню Косова й населеної сербами частини краю. Поліція Сербії намагалася не допустити цього, однак очевидно, що ситуація виходить з-під контролю.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1651. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект