НОВИНИ

15.02.2008 | Путін пригрозив Європі ракетами
Джерело - Українська служба ВВС

Російський президент Владімір Путін заявив, що Росія буде змушена націлити свої ракети на сусідні держави, якщо цього вимагатиме національна безпека країни.

Путін

Виступаючи на своїй останній річній прес-конференції за два тижні до президентських виборів, пан Путін повторив свої погрози щодо України:

«Хто запитав українців, чи вони хочуть цього (вступу в НАТО), коли керівники країни підписали листа (до НАТО). Якщо це було зроблено без попередніх домовленостей, то розміщення баз протиракетної оборони може бути здійснено у подібний спосіб. Що нам робити? У цьому випадку ми маємо перенацілити наші ракети на об’єкти, які на нашу думку загрожують нашій безпеці. Ми маємо заявити про це чітко і відверто. Ми не хочемо такого розвитку подій».

На зустрічі з президентом Ющенком у вівторок президент Путін вперше заявив про можливість націлити ядерні ракети на Україну. Український керівник запевнив, що Київ на розміщуватиме іноземних військових баз на своїй території, але самостійно вирішуватиме питання членства у НАТО.

Держсекретар США Кондоліза Райс заявила, що подібні висловлювання Кремля є «неприпустимим» і НАТО не допустить можливості залякування Росією своїх сусідів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8277. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект