НОВИНИ

12.02.2008 | Ющенко полетів до Москви
Джерело - УНІАН

Президент України Віктор Ющенко відбув із дводенним робочим візитом до Російської Федерації.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, сьогодні В.Ющенко проведе зустріч із Президентом РФ Володимиром Путіним у форматі віч-на-віч.

Після зустрічі відбудеться засідання Українсько-Російської міждержавної комісії, за результатами якої планується підписання В.Ющенком та В.Путіним двосторонніх документів: «Плану дій Україна – Росія до 2009 року (першочергові заходи у двосторонніх відносинах)» та «Протоколу Другого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії».

Також сьогодні глава Української держави проведе зустріч із головними редакторами провідних російських ЗМІ в державному інформаційному агентстві «ИТАР-ТАСС».

13 лютого у Москві Президент України зустрінеться з представниками української громади, ознайомиться з діяльністю Культурного центру України у Москві та покладе квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

У складі офіційної делегації: секретар Ради національної безпеки і оборони України, секретар Української частини Комісії Раїса БОГАТИРЬОВА, міністр закордонних справ України, голова Української частини Підкомітету з міжнародного співробітництва Володимир ОГРИЗКО, перший віце-прем’єр-міністр України Олександр ТУРЧИНОВ, міністр освіти і науки України, голова Української частини Підкомітету з питань гуманітарного співробітництва Іван ВАКАРЧУК, міністр оборони України, голова Української частини Підкомітету з питань безпеки Юрій ЄХАНУРОВ, заступник глави Секретаріату Президента України Олександр ЧАЛИЙ. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект