НОВИНИ

11.02.2008 | Саркозі клянеться повернути "політиків до Європи"
Джерело - EurActiv

"Франція повертається до Європи", - сказав президент Саркозі у неділю після схвалення парламентом країни закону, яким ратифікується Лісабонський договір.

"Лісабонський договір поновить французький "вплив" та можливість захищати "її погляди та цінності" в Європі",- додав Саркозі під час свого телевізійного звернення 10 лютого. 

"З цього часу буде більше демократії, більше відповідальності у функціонуванні Європи", - сказав Саркозі, підкресливши той факт, що договір надасть можливість національним парламентам краще перевіряти рішення ЄС.

Процес ратифікації офіційно буде завершений 14 лютого після  оприлюднення в офіційному журналі.

"Ми повинні бути спроможними вести мову про все на демократичній основі: про нашу валюту, про торгівельну та промислову політики, про конкурентні дії та уроки фінансового капіталізму".

Саркозі повідомив, що він бажає покласти ці питання до порядку денного французького головування в ЄС у другій половині цього року.

Перегляд Спільної сільськогосподарської політики, на яку спрямовується приблизно 44 % витрат ЄС, стане найбільшим викликом для Франції під час майбутніх дебатів навколо пріорітетів витрат ЄС. На даний час, французькі фермери є найбільшими споживачами ССП, абсорбуючи близько 22 % витрат ЄС на сільське господарство.

У вересні минулого року Саркозі відкрив двері для реформування сільськогосподарської політики ЄС. Але разом з цим, він підкреслює на "стратегічному вимірі" агрополітики як для Франції, так і для ЄС.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект