НОВИНИ

08.02.2008 | Сенатор Джон МакКейн – лідер республіканців Америки
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У Сполучених Штатах фактично визначився кандидат у президенти від Республіканської партії. Це сенатор Джон МакКейн. Його єдиний реальний суперник Мітт Ромні, колишній губернатор штату Масачусетс, оголосив, що виходить з гри і відтак припиняє свою передвиборну кампанію.


За два дні після оголошення результатів "Супер-Вівторка", коли в рамках президентської передвиборної кампанії відбулися первинні вибори у 24 штатах, Мітт Ромні несподівано заявив: «Тепер я знімаю з себе справу та мушу відійти убік заради блага нашої партії і нашої країни».


Аризонський Фенікс

Номінально, щоправда, залишається іще один учасник перегонів серед республіканців, Майк Хаккабі, колишній губернатор штату Арканзас, однак він далеко відстає від МакКейна і не може бути справжнім конкурентом. Але далеко не все просто у таборі республіканців. Праве крило партії наставлено проти МакКейна, вважаючи його надто ліберальним. Консерватори не давали грошей на ведення кампанії МакКейна і ще півроку тому вона була на межі банкрутства. Але після перемоги на виборах Супер-Вівторка сенатора від Аризони охрестили «аризонським Феніксом».

Джон МакКейн став одноосібним лідером. Одначе тепер він мусить об”єднати республіканців, переконати їх у тому, що вони з ним якщо й розходяться у поглядах, то в неістотних питаннях, а в головних, принципових МакКейн є консервативним політиком. МакКейн закликав консерваторів призвичаїтись до думки, що він є республіканським лідером у боротьбі за номінацію: «Я докладу всіх зусиль до того, щоб філософія й принципи нашої партії... знову привабили до нас голоси більшості американського народу».

МакКейн виступає за зменшення ролі уряду в житті суспільства, за скорочення податків - традиційні принципи Республіканської партії - і за війну з тероризмом до перемоги.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 720. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект