НОВИНИ

08.02.2008 | Комітет ВР підтримує Угоду щодо участі України в антикризових операціях ЄС
Джерело - УНІАН

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони підтримує ратифікацію Угоди між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях Європейського Союзу із врегулювання криз.

Відповідний проект закону щодо ратифікації цієї угоди внесено до ВР Президентом України.

У ході обговорення на засіданні Комітету зазначалося, що цей документ є рамковим, і ратифікація запропонованої Угоди має важливе політичне значення для зміцнення міжнародного авторитету нашої держави. Народні депутати наголошували на тому, що це дасть змогу брати практичну участь у реалізації і формуванні європейської політики безпеки і оборони та сприяти процесу інтеграції України в ЄС, зокрема, до європейського безпекового простору.

Разом з тим член Комітету, народний депутат Микола Петрук звернув увагу на відсутність у ньому характеристики ймовірних техногенних, військових, гуманітарних криз, в яких можуть бути застосовані українські підрозділи, географії та фінансових умов їхнього перебування.

За підсумками обговорення Комітет вирішив підтримати проект закону із врахуванням пропозицій, що надійшли від народних депутатів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект