НОВИНИ

07.02.2008 | У Вільнюсі починається зустріч міністрів країн НАТО
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У  литовський столиці сьогодні  починається  зустріч міністрів оборони країн НАТО. Серед важливих питань, які планують розглянути на зустрічі – здійснення міжнародних операцій, а також  питання розширення і трансформації Альянсу.

Міністри оборони країн членів НАТО також шукатимуть спільне рішення у суперечці щодо відправлення німецьких солдатів на південь Афганістану, де точаться бої з талібами. 

Оглядачі з нетерпінням очікують на зустріч міністра оборони Німеччини Франца Йозефа Юнга  і його американського колеги Роберта Гейтса. Гейтс вимагає від Юнга відрядження солдатів бундесверу на південь Афганістану. Німецький міністр напередодні  наголосив, що близько двох сотень  німецьких солдатів залишатимуться лише на відносно спокійній півночі Афганістану.

Тим часом США посилюють тиск  на союзників. Напередодні Державний Секретар Кондоліза Райс закликала НАТО відрядити додаткові підрозділи на південь Афганістану: «Ми очікуємо від Альянсу виконати  взяті на себе зобов»язання і зробити це задля того, щоб Афганістан став здатним самостійно захищати свій народ. Очевидно, що ми повинні розділити  тягар відповідальності», - наголосила Кондоліза Райс.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект