НОВИНИ

07.02.2008 | Візит Єханурова збільшить шанси України на приєднання до ПДЧ?
Джерело - УНІАН

Сьогодні у Вільнюсі на рівні міністрів оборони відбудеться засідання комісії Україна-НАТО. Представники оборонних відомств країн Aльянсу хочуть познайомитися з пріоритетами українського уряду щодо двосторонньої співпраці. Україну представлятиме міністр оборони Юрій Єхануров.

Зустріч міністрів оборони країн Aльянсу є неформальною. Вони планують обговорити стан підготовки до квітневого саміту НАТО у Бухаресті, а також ближче познайомитися зі своїм колегою з України Юрієм Єхануровим. Це перша його зустріч з представниками Північно-Aтлантичного Aльянсу на посаді міністра оборони.

Єхануров має розказати про досягнення в реформуванні української армії та довести серйозність намірів України приєднатися до Плану дій НАТО. Говорить представник Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при Міністерстві зовнішніх справ України Олександр Палій: «Звичайно на Заході хочуть почути з перших вуст, що відбувається в Україні, але офіційна позиція буде значно більше важити, ніж блокування трибун. Це опозиційний антураж присутній в кожній країні. Я не думаю, що НАТО всерйоз це сприймає». Палій переконаний, що Україна гарантовано на 70% у квітні приєднається до Плану дій НАТО і візит українського міністра оборони у Вільнюс лише збільшує ці шанси.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8772. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект