НОВИНИ

06.02.2008 | Президент Італії розпустив національний парламент
За матеріалами - Главред

Президент Італії Джорджо Наполітано у середу розпустив національний парламент у зв'язку з урядовою кризою, повідомляють місцеві ЗМІ.

Причиною політичної кризи в Італії стали вихід із правлячої лівоцентристської коаліції партії «Союз демократів за Європу» (Udeur), голосування у Сенаті, який не висловив довіри прем'єр-міністру Романо Проді, й оголошення прем'єра про відставку.

Голова Сенату Франко Маріні відмовився від пропозиції президента Наполітано сформувати новий кабінет для проведення виборчої реформи.

Після розпуску парламенту в Італії повинні відбутися дострокові парламентські вибори, які, за оцінками експертів, відбудуться 13 квітня.

За проведення дострокових виборів активно виступали партії з правоцентристської коаліції, які стверджували, що вони стануть єдиним можливим виходом з кризи, що склалася.

О 13:00 (15:00 мск) буде скликано Раду міністрів країни, яка, як очікується, оголосить дату проведення дострокових виборів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8124. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект