НОВИНИ

05.02.2008 | Засiдання комiсiї Україна-НАТО на рiвнi мiнiстрiв оборони вiдбудеться 7 лютого
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Засiдання комiсiї Україна-НАТО на рiвнi мiнiстрiв оборони вiдбудеться 7 лютого у Вiльнюсi в рамках неформальної зустрiчi мiнiстрiв оборони Пiвнiчноатлантичного Альянсу.

Про це на брифiнгу в Брюсселi повiдомив помiчник Генерального секретаря НАТО з питань оборонного планування Iржi Шедiвi.

"Це буде перша зустрiч iз першим мiнiстром iз часу формування нового уряду. Ми очiкуємо, що в нас буде хороша можливiсть дiзнатися його бачення, його програму у сферi безпеки та оборони", - сказав вiн, зазначивши, що сторони мають намiр обговорити стан спiвпрацi у сферi пiдготовки до самiту НАТО в Бухарестi.

За словами помiчника генсекретаря, партнери по НАТО сподiваються, що новий мiнiстр оборони України Юрiй Єхануров представить як прiоритети уряду, так i свої власнi у сферi вiдносин Україна-НАТО, зокрема в секторi безпеки та оборони, а також у планi продовження реформування. "Я вiрю, що Альянс i колеги вiтатимуть українськi зусилля в планi подальшого продовження реформ", - наголосив I.Шедiвi.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект