НОВИНИ

04.02.2008 | ЄС привітав результати президентських виборів у Сербії
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Сербії в неділю відбувся другий раунд президентських виборів. За даними Центральної виборчої комісії, у ньому перемагає чинний проєвропейський президент країни Борис Тадіч. Його суперник ультранаціоналіст Томіслав Ніколіч уже оголосив про свою поразку. Згідно з попередніми підрахунками, Тадіч набрав 51 відсоток голосів, Ніколіч – 47. Серби продемонстрували високу активність на виборах.

 Згідно з даними Центрвиборчкому, на дільниці прийшло понад 67 відсотків виборців. Це найвищий результат за останні вісім років. За словами спостерігача від Центру незалежних та демократичних виборів Марко Благоєвіча:


«Незважаючи на те, що може здаватися, ніби серби вже втомилися від виборів, показники активності виборців, власне, засвідчують протилежне», - наголосив спостерігач.


Тим часом Європейський Союз уже привітав результати президентських виборів у Сербії. У заяві Ради ЄС, де нині головує Словенія, сказано: Євросоюз радіє з приводу того, що сербський народ підтримав демократичний та європейських курс своєї країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9201. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект