НОВИНИ

01.02.2008 | У НАТО вважають Україну взірцему реформуванні сектора безпеки на демократичних принципах
Джерело - Інтерфакс-Україна

Представники Міжнародного Cекретаріату НАТО назвали Україну прикладом у реформуванні сектора безпеки на демократичних принципах. Цей факт буде відзначено під час Бухарестського саміту Північноатлантичного Альянсу, де Україна сподівається приєднатися до ПДЧ.



Про це сьогодні, 31 січня, заявили представники секретаріату НАТО Джордж Катсирдакис і Бриджіт Остін під час проведення шостого засідання робочої групи Україна-НАТО із питань цивільного й демократичного контролю у сфері безпеки, повідомляє прес-центр СБУ.


Засідання проходило 30-31 січня в Києві за участі в.о. голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка. За словами представників НАТО, Україна серед інших партнерів НАТО є прикладом в системному реформуванні сектора безпеки на демократичних принципах. Прес-центр наголошує, що такий факт буде відзначено на самміті НАТО, що відбудеться у Бухаресті на початку квітня цього року.


Крім того під час засідання учасники пристали на пропозицію Валентина Наливайченка провести в Києві конференцію із дотримання прав людини в діяльності спецслужб. Як очікується, в конференції візьмуть участь правозахисні організації України, країн ГУАМ та інші міжнародні неурядові організації.


Президент України направив учасникам засідання групи вітання, у якому висловив, що Україна незабаром зможе досягти відповідності найвищим світовим стандартам у сфері безпеки і розвідки.


Робоча група Україна-НАТО із питань цивільного і демократичного контролю над сектором розвідки створена з метою передати Україні досвід держав - членів НАТО в реформуванні національного сектора розвідки.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект