НОВИНИ

16.01.2008 | Регіони обіцяють "розбрат" за заяву Ющенка, Тимошенко і Яценюка
За матеріалами - Української правди

Підписання президентом, прем'єр-міністром і главою Верховної Ради спільної заяви про можливості приєднання України до Плану дій з отримання членства в НАТО є черговим свідченням того, що нинішня влада не дотримується положень Конституції.


Про це говориться в заяві Партії регіонів, оприлюдненій прес-службою партії у вівторок пізно ввечері.


На думку "регіоналів" дана заява свідчить про те, що для нинішньої влади "думка українського народу в прийнятті доленосних рішень не є визначальним чинником".


"Загальновідомо, що тільки громадяни України шляхом референдуму можуть змінити позаблоковий статус нашої держави, закріплений в Основному законі країни. Іншого шляху немає і бути не може. Про цьому високопоставлені підписанти прекрасно інформовані", - підкреслює Партія регіонів.


"Проте, вони підписують заяву, що апріорі внесе розбрат в українське суспільство. Навіщо це робиться? Це питання риторичне", - зазначається в заяві.


Заявляючи, що "Партія регіонів залишається вірна своїй передвиборчій програмі", "регіонали" стверджують:


"Ми упевнені, що тільки українському народу дозволено визначати долю своєї країни. І тільки всеукраїнський плебісцит може відповісти на запитання, чи відповідає членство в тому чи іншому військово-політичному союзі національним інтересам України".


"У цьому зв'язку ми хочемо нагадати, що нікому не дозволимо зневажати Конституцію й ігнорувати волю наших співгромадян. Нехай влада про це пам'ятає", - підкреслюється в заяві Партії регіонів, яка знаходиться в опозиції до влади.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект