НОВИНИ

24.12.2007 | Ізраїль виділив $207 млн на систему ПРО Залізний купол
За матеріалами - Lenta.ru, Кореспондент

Уряд Ізраїлю на засіданні в неділю ухвалив виділення бюджетних асигнувань у розмірі 207 мільйонів доларів на створення системи протиракетної оборони Iron Dome (Залізний купол), повідомляє Ha'aretz.

Нова система ПРО, розробку якої веде корпорація RAFAEL, повинна забезпечити захист від ракет Касам і снарядів із Катюш, які запускаються на територію Ізраїлю з боку Палестинської автономії. Принцип дії Iron Dome ґрунтується на використанні ракет-перехоплювачів.

Розвернути систему планується протягом п'яти років. Iron Dome з'явиться через 2,5 роки поблизу міста Сдерот, розташованого неподалік палестинського кордону, який регулярно є мішенню для артобстрілів. Загальні витрати на проект, за даними Ha'aretz, перевищать 811 мільйонів доларів.

RAFAEL, чия концепція Iron Dome літом 2007 року виграла конкурс на створення ПРО, де було представлено 15 проектів, паралельно розробляє ще одну систему протиракетної оборони, яка отримала назву David's Sling (Праща Давида).

За задумом розробників, ця система доповнюватиме Iron Dome, створить другий ешелон оборони від ракет, які запускаються з палестинських територій. Пробне введення в експлуатацію David's Sling заплановане на 2011 рік.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект