НОВИНИ

20.12.2007 | Опитування громадян ЄС про довіру інституціям Союзу
Джерело - Європейський простір

За останні шість місяців громадяни ЄС, за даними опитування “Євробарометру”, стали довіряти значно менше європейським інституціям, одночасно, підтримка фактору членства ЄС досягла найбільшої за весь час межі.

 

Громадяни ЄС довіряють інституціям ЄС (загальноєвропейським урядовим установи) на 9% менше порівняно з останнім дослідженням, проведеним навесні. Найбільший показник від загального належить Німеччині (-17%). Це доволі дивно, адже Німеччина головувала у ЄС до червня 2007р. і її успіхи були загальновизнані.

Лише нові члени ЄС: Болгарія, Румунія, а також Греція та Ірландія – ті країни, де згідно опитування довіра до ЄС зросла. У Франції рівень довіри залишився незмінним, в деяких інших країнах ці показники складають: Італія (-15%), Велика Британія (-11%), Нідерланди (-16%), Іспанія (-7%).

Однак, незважаючи на цю негативну тенденцію, частка європейців, які довіряють ЄС все ж переважає над показниками недовіри (48 до 36%) і це доволі стабільна тенденція .

На питання, що громадяни вважають найбільш важливими проблемами в своїх країнах, найбільший відсоток отримали безробіття (27%), інфляція (26%) та криміногенна ситуація (24%).

Ці показники були отримані після опитування близько 300 тис. Європейців в період вересень-листопад.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект