НОВИНИ

20.12.2007 | США відмовляються виводити війська з Німеччини
Джерело - Korespondent.net

Пентагон відкладає скорочення військового контингенту США в Німеччині як мінімум на два роки, повідомив прес-секретар Пентагону Джефф Моррелл, командування вирішило відкласти передислокацію в США двох армійських бригад, розквартированих у Німеччині.

США відмовляються виводити війська з Німеччини
fas.org
Пентагон розпорядився відкласти
передислокацію однієї бригади до 2012
року, а іншої - до 2013 року

Аналітики зазначають, що затримки з реалізацією цього плану пов’язані з побоюваннями Вашингтона з приводу військово-політичної конфронтації з Росією.

Однак Моррелл заявив, що рішення "тимчасове", і пов’язано воно з неготовністю баз у Техасі й Нью-Мексико прийняти військовослужбовців до спочатку певних термінів, передає Reuters.

Раніше Міністерство оборони США планувало повернути на батьківщину дві бригади загальною чисельністю до 8 тис. людей до 2011 року. Однак, за запитом глави командування США в Європі Бентца Креддока, Пентагон розпорядився відкласти передислокацію однієї бригади до 2012 року, а іншої - до 2013 року.

Ідея скорочення військового контингенту США в Європі з 68 тис. людей в 2001 році до 28 тис. в 2012 році належить колишньому главі Пентагона Дональду Рамсфелду.

Побоювання США викликає факт оголошення мораторію Росією на виконання обов’язків нашої країни стосовно членства в Договорі про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ).

Даний мораторій означає, що зараз РФ не зобов’язана надавати іншим членом ДЗЗСЄ інформацію про свої війська, крім того, на своїй частині європейського континенту Москва може розміщати озброєння й військовий контингент, виходячи винятково з національних інтересів, а не з міжнародних договорів де-юре або де-факто.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект