НОВИНИ

19.12.2007 | Конфлікт щодо виведення польських військ з Іраку
Джерело - Укрінформ

Конфлікт щодо виведення польських військ з Іраку виник через позицію уряду, заявив сьогодні в програмі першого польського радіо "Сигнали дня" екс-прем'єр Польщі Ярослав Качинський, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на перше польське радіо.


Я.Качинський зазначив, що проблему виведення національного військового контингенту можна було вирішити за аналогією цього року: президент міг би підписати постанову про продовження місії на весь рік, а війська, за потреби, можна було б вивести раніше. Позицію Прем'єр-міністра Дональда Туска (уряд вимагає прийняття офіційного документа щодо виведення польського контингенту до 31 жовтня 2008 року - УКРІНФОРМ) Ярослав Качинський назвав деструктивною, спрямованою на досягнення особистих інтересів у світлі майбутніх президентських виборів у Польщі. Спостерегається "якась антипрезидентська позиція" Дональда Туска - стверджує колишній глава польского уряду.


"Заголом термін перебування іноземних військ в Іраку завершується, й у зв'язку з цим прийматимуться якісь політичні рішення. Чому новий уряд не хоче завершити наше перебування на Близькому Сході якимось політичним успіхом, не знаю", - підсумував свою позицію з цього питання Я.Качинський.


Як повідомляв УКРІНФОРМ, між Президентом Польщі Лєхом Качинським та Премєр-міністром країни Дональдом Туском виникла суперечка щодо строків виведення польського військового контингенту з Іраку. Глава держави виступає за продовження строку перебування поляків в країні, а глава Ради Міністрів висловлюється за якнайшвидшие виведення польського контингенту.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5408. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект