НОВИНИ

07.12.2007 | Український уряд має вирішувати, чи збільшувати чисельність миротворців в операціях НАТО, – заявив представник Альянсу
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

В п’ятницю у штаб-квартирі Північноатлантичного Альянсу у Брюсселі Україну представлятиме тимчасово виконуючий обов'язки міністра закордонних справ Володимир Хандогій. Учасники з боку НАТО розраховують почути, які кроки збирається зробити Київ, аби більше інтегруватися з Альянсом.


Країни НАТО разом з українськими колегами оцінять, як іде поступ у співпраці з Україною, як просуваються відповідні українські реформи. Представники НАТО висловлять підтримку нинішній співпраці з Україною, яка в майбутньому має збільшитися, впевнений помічник генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу Мартін Ердманн:

«Ми очікуємо почути, які, грунтуючись на результатах виборів, має погляди Україна щодо того, як надалі поглибити відносини з НАТО і які практичні кроки передбачає уряд. Мова йде про майбутнє, оскільки немає уряду, то погляди має бути представлено радше в загальних рисах», – заявив представник НАТО.

Мартін Ердманн висловив вдячність за підтримку Україною операцій під проводом НАТО в Афганістані і Косові: «Українська підтримка є дуже суттєвою, ми дуже високо її цінуємо. Все це відбувається в рамках так званого інтенсифікованого діалогу, і особливого партнерства, яке встановили Україна і НАТО»,- сказав помічник Генерального Секретаря Північноатлантичного Альянсу.

Представники країн НАТО обмінятимуться думками про розширення Альянсу

За словами Мартіна Ердманна, саме український уряд має вирішувати, чи збільшувати чисельність миротворців в операціях НАТО.

У п’ятницю у штаб-квартирі Альянсу відбудеться офіційна зустріч країн НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Мова піде про ситуацію в Афганістані, включно із політичними і військовими аспектами. Міністри також говоритимуть про Косово і загалом про Балкани. Представники країн НАТО обмінятимуться думками про розширення альянсу і інші питання, які будуть обговорюватися на самміті НАТО в Бухаресті 2008 року.

На засіданні Ради НАТО-Росія російську сторону представлятиме міністр закордонних справ Серґей Лавров. Учасники зустрічі від НАТО і Росії говоритимуть про Угоду про звичайні озброєння в Європі, ситуацію в Косово і про тероризм. Мова піде також про участь Москви в операції «Активні зусилля» в Середземному морі та інші питання.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект