НОВИНИ

01.07.2004 | НАТО посилює оперативні можливості
Джерело - Офіційний сайт НАТО

На своєму Самміті в Стамбулі лідери країн НАТО виробили заходи щодо підсилення можливостей Альянсу проводити операції де і коли це буде необхідно.


Глави країн та урядів НАТО схвалили високорівневі політичні цілі, якими встановили власні зобов’язання щодо готовності збройних сил в будь-який час розміщати та підтримувати чисельні підрозділи для виконання місій Альянсу.


Дані зобов’язання нададуть змогу гарантувати, що Альянс буде спроможний мати постійно підготовлені сили та засоби для розміщення та виконання місій.


Також були підтверджені зміни в процедурах військового планування НАТО, які були схвалені під час Самміту НАТО на рівні міністрів оборони.


Зміни в процесі вироблення військових акцій відтепер базуються на принципі відповідності політичної згоди щодо початку операції тим військово-технічним можливостям, які потрібні для проведення такої місії.


Довготерміновий процес військового планування НАТО надалі буде більш гнучким з метою допомогти країнам-членам розбудовувати власні збройні сили для виконання повного спектру місій.


Ряд міністрів оборони також підписали багатонаціональне зобов’язання щодо забезпечення НАТО передовими морськими та повітряними засобами.  | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект