НОВИНИ

27.11.2007 | Путіну не сподобалися пропозиції Буша по ракетах
За матеріалами - Української правди

Листовна відповідь США на пропозицію Росії по протиракетній обороні знижує шанси на досягнення спільного розуміння по цьому питанню.


Про це заявив в американському місті Аннаполіс на брифінгу глава МЗС РФ Сергій Лавров, передають РИА Новости.


"Ми запланували ще одну зустріч. Все-таки спробуємо ще раз вийти на спільне розуміння по цьому питанню, але отримані відповіді знижують шанси на досягнення такого розуміння", - сказав Лавров.


Він повідомив, що питання стратегічної стабільності, включаючи ПРО, обговорювалися в ході минулої зустрічі з Держсекретарем США Кондолізою Райс.


"Ми підтвердили, що пропозиції, які нарешті надійшли в письмовому виді, ми продовжуємо вивчати детально, але вже зараз ясно, що це істотний відкат від того, що говорилося представниками США в Москві на початку жовтня на зустрічі у форматі "два плюси два", коли міністр оборони і держсекретар США проводили з нами переговори", - сказав Лавров.


За його словами, мова вже не йде про транспарентність і довіру щодо тих об'єктів, які США як і раніше хочуть розгорнути в Польщі і Чехії, і мова вже не йде про спільний аналіз можливих загроз, як основі спільної роботи.


"Якщо під спільною роботою мається на увазі продовження однобічних планів по спорудженню об'єктів протиракетної оборони в Східній Європі, а нас ще запрошують цим планам допомагати, надаючи для цього наявну інформацію, то це не те, що ми маємо на увазі, коли пропонуємо з самого початку спільно проводити аналіз, визначати загрози і спільно домовлятися про те, які заходи потрібні для їхньої реалізації", - сказав Лавров.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект