НОВИНИ

22.11.2007 | Азаров назвав новий термін вступу України до СОТ
Джерело - Європейський простір

Перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров розраховує, що в грудні Україна завершить переговори й стане членом Світової торгової організації з 2008 року.

  

«Україна завершила всі двосторонні переговори щодо вступу до СОТ – підписала протокол із В`єтнамом, із Киргизією теж врегульовано питання. Сьогодні уряд ухвалив ще чотири рішення, які в нормативному плані повністю закриють усі питання», - сказав М.Азаров.

Перший віце-прем`єр повідомив, що українська делегація на початку грудня вирушить до Женеви (Швейцарія) для проведення завершальних переговорів. «Це підбиває підсумок багаторічної роботи різних урядів, і я сподіваюся, що Україна буде з наступного року членом СОТ – це відкриє переговори з Євросоюзом про створення зони вільної торгівлі й дасть новий імпульс для розвитку економіки», - підкреслив він.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект