НОВИНИ

25.10.2007 | Тимошенко зустрілася з Пауеллом
Джерело - Главред

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко провела зустріч з екс-держсекретарем США Коліном Пауеллом, який знаходиться в Україні з візитом. Про це «Главреду» повідомила прес-служба БЮТ.


Сторони обговорили ситуацію в Україні після дострокових парламентських виборів, питання функціонування демократичної коаліції між БЮТ і НУНС і програму реформ майбутнього уряду, повідомляє прес-служба БЮТ. «Україна зробила свій вибір на користь стабільності, яка випливає з принципів демократії», - відзначив Пауелл.


Сторони також обговорили питання євроатлантичної інтеграції України, питання регіональної та енергетичної безпеки, військової реформи й методу поліпшення інвестиційного клімату в країні для залучення стратегічних прямих іноземних інвестицій.


У зустрічі також взяли участь Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Уїльям Тейлор і заступник Тимошенко з міжнародних питань Григорій Немиря.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект