НОВИНИ

23.10.2007 | Деякі країни НАТО не хочуть бачити там Україну
Джерело - "Німецька хвиля", УНІАН

Шанси України на членство в НАТО залежатимуть насамперед від політичної стабільності у Києві. Таку думку в інтерв’ю „Німецькій хвилі” висловив експерт Німецького товариства зовнішньої політики Андреас Бекман. Сьогодні у німецькій столиці пройде конференція, присвячена ролі трансатлантичної співпраці у демократизації України.


Європа зацікавлена у стабільній, демократичній Україні із прозорою політичною системою, зауважує Андреас Бекман. Експерт наголошує, що стабільність означає не тільки формування урядової коаліції, але і реальні кроки на шляху демократизації України. Бекман вважає, що Європа та США докладають достатніх зусиль, аби посприяти європейській та євроатлантичній інтеграції України. Проте європейці не тягнутимуть Україну до НАТО силою, каже Андреас Бекман: «Членства України  в НАТО бажають насамперед американці і форсують це питання . Але є й інші  держави - члени НАТО і не всі вони прагнуть бачити Україну в Aльянсі в обов`язковому порядку».


 Від України, з огляду на високий рівень корупції, очікують успішного проведення правових реформ, зокрема навчання суддів за західними стандартами. Передовсім політична корупція викликає небажання деяких європейських країн бачити Україну у НАТО, констатує Бекман.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект