НОВИНИ

13.10.2004 | Військово-морські та десантні навчання НАТО на Середземномор’ї
Джерело - Центр інформації та документації НАТО в Україні

Оперативний потенціал новостворених Сил швидкого реагування НАТО був випробуваний під час військово-морських та десантних навчань із проведенням реальних стрільб “Дестінд глорі -- 2004”, які тривають на італійському острові Сардинія з 30 вересня до 16 жовтня ц.р.


Це найбільш масштабні десантні навчання у цьому році. У них беруть участь майже 9,500 військовослужбовців, понад 47 кораблів та 46 літаків з 11 країн НАТО. Навчання мають на меті перевірити в дії спроможність Альянсу оперативно розгортати військово-морські та десантні підрозділи для участі в операціях з підтримки миру, реагування на кризи або оборонних місіях.


Хоча не усі підрозділи, які взяли участь у навчаннях, входять до складу Сил швидкого реагування НАТО, навчання засвідчили, що ці Сили вже досягли початкового рівня оперативної готовності, тобто можуть перебирати на себе завдання, де і коли це необхідно.


У навчаннях беруть участь представники Бельгії, Канади, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Нідерландів, Іспанії, Туреччини, США та Великої Британії.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3413. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект