НОВИНИ

04.10.2007 | Менеджерів EADS звинувачують у махінаціях
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Через рік після оголошення жорсткої програми реструктуризації Європейський оборонний і аерокосмічний концерн EADS з оптимізмом дивиться в майбутнє. У цьому широку громадськість запевнив шеф концерну Луї Галуа.

 Проте в середу акції EADS все ж таки втратили декілька процентних пунктів. Фінансові органи Франції підозрюють топ-менеджмент компанії в серйозних порушеннях. Як повідомило французьке видання “Фігаро”, у влади є претензії до керівників вищої ланки концерну EADS та його дочірньої компанії Airbus. До прокуратури Парижа були направлені відповідні документи, в яких 21 менеджер звинувачується у продажу акцій ще перед тим, як було оголошено про труднощі в компанії Airbus.

Нагадаємо, що новина про зрив графіка виробництва найбільшого в світі лайнера – аеробуса А380 – у перший день викликала падіння курсу  акцій більш, ніж на чверть.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект