НОВИНИ

13.10.2004 | У Києві вбачають позитив у зацікавленні Євросоюзу
Джерело - Українська служба ВВС

Офіціний Київ заявив, що спокійно сприймає заклики європейських установ про необхідність проведення чесних президентських виборів в Україні.Речник міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський, коментуючи нову заяву Євросоюзу, сказав, що бачить позитив у зацікавленні ЄС українськими справами:


"Європейський Союз бачить Україну в майбутньому серед своїх членів. З огляду на це до нас висуваються певні вимоги. Ми маємо відповідати критеріям і стандартам, які діють у європейському співтоваристві. У зв'язку з цим ми спокійно ставимося до цієї заяви. Уряд України вітає активну участь європейських організацій у процесі моніторингу за ходом виборчої кампанії і намагається всіма силами сприяти їхній роботі в Україні".


У заяві зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Люксембурзі сказано, що спосіб проведення виборів стане доказом відданості України європейським демократичним цінностям.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект