НОВИНИ

30.06.2004 | НАТО розширить свою присутність в Афганістані
Джерело - Офіційний сайт НАТО

На Самміті НАТО в Стамбулі було прийнято рішення, що Альянс розширить присутність своїх провінційних реконструкційних команд і розмістить додаткові військові сили для підтримки проведення виборів в Афганістані.


Генеральний секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер повідомив, що міжнародні безпекові  сили допомоги (ISAF) розмістять свої команди в провінціях Мазарі-Шеріф, Меймана, Фейзабад та Баглан.


Провінційні реконструкційні команди (ПРК) – відділення, що складаються з міжнародного та цивільного персоналу з метою поширення центральної влади   Афганістану на райони країни з метою іхнього розвитку та реконструкції.


До рішення, прийнятого на Самміті НАТО, ISAF забезпечували умови безпеки навколо Кабулу та в районі Кундузу. Після стамбульського рішення НАТО буде забезпечувати стабільність в дев’яти провінціях на півночі країни. Новий ареал операцій буде покривати площу більш ніж 3 600 квадратних кілометрів навколо Кабулу та 185 тисяч квадратних кілометрів на півночі країни.


Також  НАТО знаходиться в процесі розширення своєї зони впливу на заході з подальшим залученням  додаткових ПРК, які зараз перебувають під командуванням сил, що беруть участь в операції “Стійка свобода”.


Керівники країн та урядів членів Альянсу також гарантували розміщення додаткових військ під час проведення майбутніх виборів. Для цього кожна ПРК буде додатково укомплектована 100 військовослужбовцями. Окрім цього, НАТО розмістить сили швидкого реагування в кількості 1000 військових.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект