НОВИНИ

30.09.2007 | Америка лякає Україну нелегітимністю нової Ради
За матеріалами - Української правди

Заступник голови комітету сенату США з закордонних справ, сенатор-республіканець Річард Лугар попередив, що у випадку порушень у ході виборів і їхньої невідповідності вимогам ОБСЄ новий парламент України буде позбавлений міжнародної легітимності.

Про це йдеться в розповсюдженій у Вашингтоні заяві сенатора Лугара, у якій він нагадує, що в 2004 році під час повторних президентських виборів в Україні він представляв США як особистий представник президента Джорджа Буша.

"Сфальсифіковані або незаконні вибори були б великою поразкою демократії і завдали б шкоди Україні. Новий парламент у цьому випадку не буде легітимним для українського народу і міжнародного співтовариства", - підкреслює він.

Нагадавши про успіхи "помаранчевої революції" і про те, що українські виборці вже двічі - у 2004 і 2006 роках - успішно проводили вільні вибори, Лугар підкреслив, що "для уряду України зараз прийшов час зберегти і зміцнити помітні успіхи і забезпечити стабільну і представницьку владу через проведення ще одних вільних і чесних парламентських виборів".

Для спостереження за ходом виборів республіканці й демократи в США направили в Україну свої делегації.

Міжнародний республіканський інститут, що базується у Вашингтоні, направив для спостереження за майбутніми парламентськими виборами в Україну делегацію представників Грузії, Литви, Великобританії, Канади і США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект