НОВИНИ

30.09.2007 | Німці нагадали Україні, що міжнародна довіра не безкінечна
За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

Депутат німецького Бундестагу, речник парламентської фракції Союз 90/Зелені із питань політики Європейського союзу Райндер Стенблок переконаний, що дострокові вибори в Україні мають велике значення для європейської перспективи країни.

В інтерв’ю "Німецькій хвилі" від підкреслив, що демократичність майбутніх виборів буде важливим сигналом для європейських партнерів.Останні події
 
"Українські політики мають засвідчити, що вони готові у внутрішній політиці грати за європейськими правилами, дотримуватися демократичних стандартів. Це буде основним викликом для них і важливим завданням майбутнього уряду – повернути довіру європейських партнерів", - наголошує Стенблок.

Новий уряд, незалежно від того, хто його формуватиме, муситиме наповнювати конкретним змістом співпрацю із Євросоюзом і крок за кроком зближуватися із ЄС, зауважує депутат Бундестагу. Йдеться про поступове виконання передумов для вступу до спільноти, чіткі сигнали до відкритої співпраці в енергетичній політиці.

У нинішній ситуації, коли в європейських столицях панує скепсис щодо подальшого розширення ЄС, українські політики, які сповідують проєвропейський курс, не можуть дозволити собі подальшу втрату міжнародної довіри, підсумовує Стенблок.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект