НОВИНИ

28.09.2007 | "Українські лідери європейської та євроатлантичної інтеграції"
Джерело - НЦПЄАІ України

За такою тематикою вперше в Україні відбувається підготовка тренерів в рамках українсько-польського проекту в системі післядипломної педагогічної освіти "Розробка, запровадження і поширення міжнародних тренінгових курсів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України".

Організаторами даного проекту є Центральний осередок підвищення кваліфікації вчителів у Польщі. Ця робота здійснюється за сприянням Асоціації керівників шкіл України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних України, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Громадської ліги Україна - НАТО з української сторони та Посольства Республіки Польща в Україні – з польської.


В задуманому плані дій беруть участь найкращі представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з усіх регіонів України. Підготовка українських тренерів проходить в м. Сулеювеку (Польща), де реалізуються інноваційні проекти з актуальної освітньої тематики. Вже відбулися психологічний курс-тренінг з проблеми комунікативних технологій і навчальний курс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Практична частина пройде в нашій країні.


Підсумком зазначеного проекту буде зустріч, яку передбачається провести 24-25 листопада п.р. на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та завершальна конференція в м. Києві, на якій тренери отримають сертифікати міжнародного рівня. Це надасть право практично реалізувати набуті знання і сформовані навички роботи з нагальних потреб європейської та євроатлантичної інтеграції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект