НОВИНИ

28.09.2007 | У Польщі десятки лікарів оголосили голодування, тисячі звільняються
За матеріалами - Радіо Свобода , Korespondent.net

У Польщі загострюється ситуація щодо охорони здоров’я. Десятки лікарів голодують, а через три дні кілька тисяч з них залишать робочі місця. Радіо Свобода Олексій Дзиковицький

Міністр охорони здоров’я Польщі Збігнєв Реліга звернувся до лікарів із проханням не залишати робочі місця 1 жовтня - у цей день з роботи в польських лікарнях звільняються близько 3 тисяч лікарів.

"Лікар не може працювати стільки годин, скільки працюємо ми, якщо хоче добре лікувати людей. А ми змушені, щоб заробляти. Нехай платять гідну зарплату", - сказав доктор Ян Врубель з лікарні в місті Радом, де лікарі в четвер оголосили голодування.

До голодування приєдналися також лікарі з психіатричної клініки у Варшаві і лікарні в містечку Коньскі. За словами голодуючих, дирекції лікарень говорять, що їх можуть призвати в армію і, як лікарів, що знаходяться в запасі військових лікарів, направити в ті ж лікарні.

Міністерство оборони спростовує ці заяви, а пацієнти лікарень побоюються того, що їх не буде кому лікувати. "Я дуже боюся, мені тільки що вирізували злоякісну пухлину, а далі реабілітація. Молоді ще можуть поїхати в інше місто, а нам - старим - кінець", - сказала пацієнтка радомськой міської лікарні.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4064. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект