НОВИНИ

27.09.2007 | Луценко попросив Тимошенко сказати НАТО
За матеріалами - Korespondent.net

Лідер виборчого блоку НУ-НС Юрій Луценко вважає, що БЮТ має висловити власну позицію щодо вступу України в НАТО і не уникати цього питання у передвиборних дискусіях.

Луценко попросив Тимошенко сказати НАТО
razom.org.ua
Луценко: Молодь скаже, де вона хоче жити - в тому нафталіновому совку чи в Європі

Юрій Луценко нагадав, що НУ-НС та БЮТ домовились про співпрацю.

«БЮТ уникає відповіді на питання про НАТО, - зауважив Луценко. – Бо хочуть знайти декілька відсотків (виборців) в Криму, в Харкові і на Донбасі. Може й так. Але я вважаю, що це питання є принциповим. Думаю, що тут молодь мені чітко скаже, де вона хоче жити: в тому нафталіновому совку, який представляє весь іконостас Кучми на чолі із Януковичем, чи у Європі».

За його словами, Україні необхідно членство у Європейському Союзі... Але для його набуття наша держава має спочатку вступити у Північноатлантичний Aльянс.

«Наш шлях в Європу лежить через НАТО. Іншого шляху немає. Це двері для всіх наших сусідів, які це пройшли, і Польща, і Чехія, Словаччина, Румунія, Болгарія, всі ті, хто ще вчора був у совєтському таборі, пройшли через НАТО і досягли кращого рівня життя», - наголосив Луценко.

«Я всюди кажу (і на Сході, і на Заході країни): ми проголосуємо за НАТО, за Європейський Союз, аби Україна кінець-кінцем стала європейською державою, з європейськими стандартами життя», - підсумував лідер НУ-НС.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект