НОВИНИ

26.09.2007 | Президент США закликає ООН повернутись до своїх витоків та просувати свободу
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Відкриваючи сесію Генеральної Асамблеї ООН Генеральний Cекретар організації Пан Кі Мун заявив, що «світ стоїть перед низкою найсерйозніших проблем, які вимагають більшої згуртованості і колективних дій».

Bush_UN_2007

Президент США Джорд Буш у своєму виступі наголосив, що кожний член ООН має долучитися до місії організації: «Ця велика інституція має працювати задля великих цілей: щоб звільнити людей від тиранії та насильства, голоду й хвороб, неписьменності та неосвіченості, бідності та принижень».

Буш вітає демократичні ініціативи в Україні

Окрім інших світових проблем, президент США приділив багато уваги ситуації в М’янмі. Він висловив обурення з приводу того, що влада цієї країни пригрозила силою, щоб розігнати стотисячну демонстрацію. Буш оголосив про запровадження нових санкцій проти військової влади М’янми, звинувативши їх у «19-ти літньому пануванні страху».

Президент США привітав також демократичні ініціативи в Україні: «Сполучені Штати вітають ті країни, які взяли курс на свободу. Серед них – Україна, Грузія, Киргизстан, Ліберія, Сьєра-Леоне, Марокко».

США наголошують на демократичному процесі

Слова американського президента на відкритті асамблеї ООН про демократичні кроки України продовжують низку публічних заяв, щодо України, які лунають від минулого тижня.

Сьогодні лідери Гельсінської комісії США закликали Україну зберерігати політичну стабільність в україні. В оприлюдненій заяві голова Комісії з питань безпеки та співпраці в Європі (Гельсінська комісія США) конгресмен Елсі Гастінґс та співголова – сенатор Бенджамін Кардін висловлюють сподівання, що політичні лідери України після виборів знайдуть спосіб, щоб зміцнити політичну стабільність і демократичний розвиток в державі.

Минулого тижня Сенат США у своїй резолюції висловив сподівання, що керівники України проведуть вибори відповідно до стандартів ОБСЄ.

Президент України Віктор Ющенко не приїхав на Асамблею ООН. Його заступає міністр закордонних справ Арсеній Яценюк. Він має намір виступати 3 жовтня на закритті асамблеї.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8604. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект