НОВИНИ

25.09.2007 | Україну із робочим візитом відвідує міністр економіки Німеччини
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністр економіки Німеччини Міхаель Глос сьогодні прибуває до України. У рамках дводенного візиту німецького міністра на Одещину відбудуться зустрічі з міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком та заступником міністра економіки України Оксаною Слісаренко.

Міхаель Глос завітає до України після відвідин Молдови. Метою поїздки є інтенсифікація економічного співробітництва двох країн. Як сказано у повідомленні прес-служби німецького міністерства економіки, Глос вважає Україну особливо перспективним партнером німецької економіки - особливо з огляду на те, що Україна після розширення Євросоюзу безпосередньо межує з ЄС. Українсько-німецькі економічні відносини розвивалися останнім часом доволі динамічно. Товарообмін між двома країнами за 2006 рік зріс удвічі і досяг рекордних 6,25 мільярдів євро.

Водночас, сказано у повідомленні, існує потреба у подальшій інтенсифікації відносин. У вівторок в Одесі Міхаель Глос проведе зустріч із заступником міністра економіки України Оксаною Слісаренко. Крім того, відбудеться прийом для представників українських та німецьких ділових кіл. У середу міністр економіки ФРН зустрінеться з губернатором Одещини Іваном Плачковим. Центральною подією візиту стане зустріч Глоса з міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком. Спільно вони планують відвідати Южне, де побувають на об’єктах нафтогону „Одеса-Броди”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7575. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект