НОВИНИ

25.09.2007 | Тарасюк: I`ll be back...
За матеріалами - УНІАН

Екс-міністр закордонних справ, голова Народного Руху України Борис ТАРАСЮК не виключає свого повернення на посаду керівника зовнішньополітичного відомства. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Рівненському прес-клубі.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами Б.ТАРАСЮК, «якщо Президент попросить мене зайняти цю посаду, то я готовий виконати його прохання, бо маю для цього і здоров’я, і бажання».

Б.ТАРАСЮК, який йде на парламентські вибори під одинадцятим номером у виборчому списку блоку «Наша Україна-Народна самооборона», повідомив також, що, згідно з домовленостями «Української правиці» та блоку НУ-НС, очолюваний ним Народний Рух України претендуватиме на 9 відсотків депутатських місць від цього блоку. А це, за його словами, щонайменше, одна-дві міністерські посади.

Щодо загального розподілу міністерських портфелів між представниками блоку НУ-НС та БЮТ після їх перемоги на виборах, то, на думку Б.ТАРАСЮКА, усе також відбуватиметься згідно з домовленостями: посади розподіляться порівну, а крісло прем’єр-міністра займе Юлія ТИМОШЕНКО.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект