НОВИНИ

24.09.2007 | У Брюсселі обговорять митну співпрацю між Україною та ЄС
Джерело - УНІАН, Korespondent.net

25 вересня, в столиці Бельгії, на другому спільному засіданні Підкомітету Україна – ЄС, українська делегація обговорюватиме заходи з реалізації митної частини Плану дій Україна-Європейський Союз.

 

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, до складу української делегації на чолі з головою Державної митної служби Олександром Єгоровим увійдуть представники Держмитслужби, МЗС, Мінекономіки, Кабінету Міністрів України та Представництва України при ЄС.

Делегацію ЄС очолить керівник Генерального директорату ЄК з оподаткування і митного союзу Антоніс Кастріссіанакіс.

Відповідно до порядку денного засідання буде обговорено нові напрацювання у митній політиці України та ЄС, заходи з імплементації митної частини Плану дій Україна-ЄС, питання боротьби з контрабандою, комерційним шахрайством, підробками і піратством, вдосконалення співпраці з діловими колами та спрощення процедур митного контролю.

Кім того сторони також планують обмінятися інформацією про співробітництво у рамках Всесвітньої митної організації, обговорити технічну і фінансову допомогу ЄС у митній сфері та взаємодію між митною службою України та Місією з надання допомоги на українсько-молдавському кордоні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект