НОВИНИ

24.09.2007 | Кандидат у президенти США запропонував включити Ізраїль до НАТО
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

Кандидат у президенти США Р.Джуліані запропонував розширити НАТО, включивши в Альянс Ізраїль.

 

Ці заяви були зроблені під час візиту екс-мера Нью-Йорку до Великобританії, де він виступив з промовою, а також зустрівся з прем'єр-міністром Великобританії Г.Брауном та екс-прем'єром Т.Блером.

Джуліані відзначив, що, незважаючи на суперечливість пропозиції про вступ Ізраїлю до НАТО, він упевнений у природності цього рішення, тому що "ізраїльтяни готові допомогти нам у боротьбі з тероризмом".

Крім того, Джуліані запропонував розглянути можливість включення до блоку Японії, Австралії й Індії як країн, що відповідають стандартам "гарної влади", "військової готовності" і "глобальної відповідальності".

Джуліані вважається одним із самих популярних політиків у США, завдяки своїм досягненням спочатку в боротьбі із злочинністю в найбільшому місті країни, а потім - рішучим діям після терактів у Нью-Йорку і Вашингтоні 11 вересня 2001 року. Його шанси на перемогу в президентських перегонах досить великі.

Джуліані одна з найпопулярніших фігур у республіканській партії. Згідно з опитуванням, проведеним телекомпанією Fox News серед виборців-республіканців, Джуліані може розраховувати на 34% їхніх голосів. Він обганяє своїх суперників - приблизно п'ята частина - 22% - підтримують сенатора Дж.Маккейна і 15% є прихильниками колишнього спікера палати представників Н.Гінгріча.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект