НОВИНИ

21.09.2007 | Чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з інформаційних питань Міжвідомчої комісіїз питань підготовки України до вступу в НАТО
Джерело - НЦПЄАІ України

На даному зібранні, яке відбулося 17 вересня п.р. під головуванням Національного координатора співробітництва України з НАТО в інформаційній сфері, першого заступника голови Держкомтелерадіо Анатолія Мураховського, обговорювався проект Державної цільової програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки.


Документ було підготовлено спільними зусиллями фахівців Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України, Держкомтелерадіо, зовнішньополітичного відомства країни та Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України. Під час його розробки також використовувались пропозиції місцевих органів виконавчої влади. Проект програми, зокрема, передбачає проведення близько 60 заходів, як місцевого (регіонального), так і загальнонаціонального рівня, спрямованих на підвищення обізнаності українського суспільства щодо євроатлантичного поступу України. Основну діяльність планується здійснити за таким напрямами: запровадження ефективної системи моніторингу громадської думки щодо євроатлантичних прагнень нашої держави; розширення участі ЗМІ, громадських діячів та неурядових організацій в процесі об’єктивного інформування населення з питань співробітництва України з НАТО; нівелювання стереотипів про Північноатлантичний Альянс, які залишилися в суспільстві з часів "холодної війни".


Також, учасники засідання обговорили питання щодо започаткування співробітництва між бельгійськими і українськими неурядовими організаціями, зокрема, членами Громадської ліги Україна-НАТО задля підвищення обізнаності українського суспільства про сучасну діяльність Альянсу та євроатлантичну інтеграцію України.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5487. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект