НОВИНИ

21.09.2007 | Підбиття підсумків виконання Цільового плану Україна-НАТО у першому півріччі поточного року
Джерело - НЦПЄАІ України

14 вересня п.р. у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Політичного та Політико-військового керівних комітетів НАТО з Україною, присвячене обговоренню стану виконання у першому півріччі Цільового плану-2007 у рамках Плану дій Україна-НАТО.


До складу української делегації, очолюваної в.о. директора Департаменту НАТО МЗС України Владиславом Яснюком, увійшли: директор Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України Віктор Корендович, заступник керівника Департаменту європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Президента України Ігор Жовква, а також начальник Управління аналізу процесів євроатлантичної інтеграції Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України Олег Зуєв.


Українські фахівці поінформували про результати роботи міністерств і відомств нашої держави з реалізації   цілей Плану дій Україна-НАТО, зокрема у внутрішньополітичній сфері, у контексті реформування сектору безпеки та проведення воєнної реформи в Україні, інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції, співробітництва України з НАТО в економічній та правовій сферах тощо, наголосили на готовності продовження цієї роботи. Представники країн-членів Альянсу позитивно оцінили стан запровадження заходів Цільового плану Україна-НАТО у першому півріччі поточного року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект