НОВИНИ

20.09.2007 | Генпрокурором США може стати вихідець з Білорусії
Джерело - УНІАН

Висунутий на пост міністра юстиції і генпрокурора США колишній федеральний суддя Майкл Мьюкейсі (Mukasey) - вихідець з Білорусії, повідомив РІА Новости Валерій Щукін, перекладач, який довгий час працював разом з Мьюкейсі у федеральному суді Південного округу Нью-Йорка.


 

"Я одного разу поцікавився корінням Мьюкейсі, і він мені сказав, що його батько - вихідець з Білорусії, з містечка під Барановичами. У них поширене в Білорусії прізвище Мукосей, трансформоване в американське Мьюкейсі. Ні російською, ні білоруською мовами він не володіє, оскільки народився вже в США", - сказав Щукін, який також емігрував з Білорусії.

Кандидатура нового міністра юстиції і генпрокурора, який за посадою також відповідає за керівництво ФБР, повинна пройти твердження в сенаті США і лише після цього Мьюкейсі зможе очолити це відомство.

Мьюкейсі-Мукосей пропрацював протягом 18 років суддею в Південному окрузі до виходу на пенсію в 2006 році. Він виносив вердикти у "гучних" терористичних справах і, зокрема, на процесі у справі ісламістів, що організували вибух в гаражі нью-йоркського Всесвітнього торгового центру в 1993 році.

Мьюкейсі має змінити Альберто Гонсалеса, який пішов у відставку минулого місяця , і якого демократи звинувачували в упередженості і надмірній лояльності адміністрації Джорджа Буша.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект